CAN-CR100 repeater CAN/CAN-FD bez terminatorów (IXXAT 1.01.0210.20200)
Producent:
Kod producenta: 1.01.0210.20200
Gwarancja:
Repeater CAN i CAN-FD, bez zintegrowanych terminatorów CAN, 2 interfejsy, izolacja galwaniczna, DIN.
1050,00  1291,50  z VAT
Produkt dostępny na zamówienie
Wypożycz do testów
W wiadomości zwrotnej otrzymacie Państwo Formularz Wypożyczenia do testów.
Opis
Repeater CAN i CAN-FD
Cechy i zalety
  • interfejs CAN i CAN-FD w jednym urządzeniu
  • oszczędność dzięki prostemu okablowaniu
  • zwiększona niezawodność systemu
  • prawie bez wpływu w czasie rzeczywistym na zachowanie sieci
Poniższy film przedstawia różnice między repeaterem CAN a bridge CAN
Katalog IXXAT
Magistrala CAN w magazynach energii
Specyfikacja
  • Interfejsy CAN – ISO/IS 11898-2, bez zintegrowanych terminatorów, 2 złącza śrubowe,
  • Prędkość CAN – do 1 Mbps,
  • Opóźnienie – typ. 175 ns (odpowiednik 35 m magistrali CAN),
  • Zasilanie – 9-36 VDC poprzez zaciski śrubowe, 70 mA, max 100 mA,
  • Izolacja – 1 kV DC / 1 s, 500 V AC / 1 min, CAN1, CAN2 i zasilanie są galwanicznie izolowane od siebie,
  • Temp. – od -20°C do +70°C,
  • Obudowa – plastikowa, DIN Rail,
  • Wymiary – 105 x 114 x 22,5 mm.